Jestem człowiekiem nie tylko w dzień, ale i po zmroku - Marcus Tulius Cyceron
Naturalnie poleca »

Pod naszym Patronatem - Kardiologia Prewencyjna 2019

Drukuj

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XII Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego „Kardiologia Prewencyjna 2019– wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”. Konferencja odbędzie się w Krakowie, w dniach 22-23 listopada 2019 r.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to multidyscyplinarne spotkania o ugruntowanej renomie, na które zapraszamy nie tylko kardiologów, ale także internistów i lekarzy rodzinnych. Wykładowcami będą najlepsi polscy eksperci. W czasie tegorocznej Konferencji omówione

zostaną najnowsze doniesienia z zakresu szeroko rozumianej kardiologii prewencyjnej. W programie Konferencji znajdą się też prezentacje najnowszych wyników dużych polskich projektów badawczych i innych doniesień naukowych z krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych. Ponadto, w sposób przystępny i praktyczny zostaną podsumowane najnowsze zmiany w diagnostyce i leczeniu chorób układu krążenia. Planujemy omówienie ostatnio ogłoszonych wytycznych.


Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie konferencji: www.kardiologiaprewencyjna.eu