Jest to złota zasada w życiu: wymagać mało od świata, a wiele od siebie - Chryzyp z Soloj
Dla lekarzy i nie tylko »

Kardiologia Prewencyjna 2016 - IX Konferencja Naukowa Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Drukuj
W dniach 18-19 listopada 2016 roku w hotelu Holiday Inn w Krakowie odbędzie się Konferencja Naukowa „Kardiologia Prewencyjna 2016 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”. Będzie to już dziewiąta edycja Konferencji. 'NATURALNIE” po raz kolejny patronuje Konferencji.

 

 

Podczas tegorocznej Konferencji "Kardiologia Prewencyjna " poruszone zostaną zagadnienia związane z najnowszymi doniesieniami w dziedzinie kardiologii prewencyjnej.

 Zostaną także zaprezentowane wyniki dużych polskich projektów badawczych. Dużo czasu poświęcimy praktycznym wskazówkom postępowania, zarówno w zakresie diagnostyki jak i leczenia chorób układu krążenia. Wysoki poziom konferencji zapewni udział najwybitniejszych ekspertów i najlepszych wykładowców z kraju i z zagranicy.

 Dla większości uczestników naszych konferencji nie ma żadnych wątpliwości, że prewencja jest najskuteczniejszym sposobem zwalczania chorób układu krążenia, a społeczny wymiar stawia profilaktykę chorób układu krążenia jako jeden z najważniejszych problemów zdrowia publicznego Polsce, i w całej Europie.

 Pozwalamy sobie wyrazić nadzieję, że wzorem poprzednich Konferencji organizowanych przez naszą Sekcję, tegoroczna także okaże się sukcesem, a przede wszystkim miejscem twórczej wymiany poglądów, która połączy ekspertów i praktyków.

 

Sekcja Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

 

Więcej informacji znajdą Państwo na :

 

www.kardiologiaprewencyjna.eu