Zawsze przebaczaj swoim wrogom. Nic ich bardziej nie potrafi rozłościć - Oscar Wilde
Dla lekarzy i nie tylko »

Kardiologia prewencyjna 2014-wytyczne, wątpliwości,gorące tematy...

Drukuj
W dniach 21-22 listopada 2014 roku w Krakowie odbędzie się Konferencja Naukowa „Kardiologia Prewencyjna 2014 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”. Będzie to już siódma edycja Konferencji organizowanej przez Sekcję Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
po raz kolejny objęło Konferencję patronatem medialnym.


Tegoroczna Konferencja będzie doskonałą okazją omówienia najnowszych doniesień z zakresu szeroko rozumianej kardiologii prewencyjnej. Udział w wydarzeniu zapowiedzieli najlepsi polscy eksperci, a w programie Konferencji znajdą się prezentacje wyników dużych, polskich projektów badawczych i innych doniesień naukowych z krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych.
Wykładowcy w sposób przystępny i praktyczny podsumują najnowsze zmiany w wytycznych diagnostyki i leczenia chorób układu krążenia oraz wyjaśnią w jaki sposób pod ich wpływem powinna zmienić się codzienna praktyka.
Konferencja "Kardiologia Prewencyjna" to spotkanie multidyscyplinarne, skierowane nie tylko do kardiologów oraz kardiochirurgów, ale także lekarzy rodzinnych, internistów i diabetologów. Ponieważ w zakresie kardiologii prewencyjnej mieści się zarówno choroba niedokrwienna serca, niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze i inne czynniki ryzyka, a także profilaktyka nagłego zgonu i epidemiologia z pewnością nie zabraknie okazji do ciekawych, interdyscyplinarnych dyskusji.

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się pod adresem:
  www.kardiologiaprewencyjna.eu


Zapraszamy do rejestracji . Do 15 września opłata wynosi 95 zł.

Do zobaczenia jesienią w Krakowie!