Milczenie w odpowiednim momencie jest ważniejsze i lepsze od wielkich słów - Plutarch

Dla lekarzy i nie tylko

Kardiologia Prewencyjna 2016 - IX Konferencja Naukowa Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego
W dniach 18-19 listopada 2016 roku w hotelu Holiday Inn w Krakowie odbędzie się Konferencja Naukowa Kardiologia Prewencyjna 2016 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”. Będzie to już dziewiąta edycja Konferencji. 'NATURALNIE” po raz kolejny patronuje Konferencji.

 

więcej
Kardiologia prewencyjna 2014-wytyczne, wątpliwości,gorące tematy...
W dniach 21-22 listopada 2014 roku w Krakowie odbędzie się Konferencja Naukowa „Kardiologia Prewencyjna 2014 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”. Będzie to już siódma edycja Konferencji organizowanej przez Sekcję Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. „Naturalnie” po raz kolejny objęło Konferencję patronatem medialnym.
więcej
Leczenie i profilaktyka urazów w grach zespołowych-Konferencja Interdyscyplinarna
W sobotę 25 października 2014 w Sali Konferencyjnej znajdującej się na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się Trzecia Interdyscyplinarna Konferencja poświęcona profilaktyce i leczeniu urazów w grach zespołowych. Organizatorami imprezy są Centrum Medyczne Gamma i Klinika Ruchu.
więcej
Nie tylko dla chirurgów...książka

Dobrze się stało, że krakowskie Wydawnictwo ZNAK postanowiło wydać i zarazem przypomnieć polskim czytelnikom „Stulecie chirurgów”...

więcej
Kardiolodzy: opieka nad pacjentem po zawale wymaga poprawy!
W Polsce tylko 20 proc. pacjentów po zawale serca ma dostęp do programów edukacji i rehabilitacji kardiologicznej. Tymczasem, z badań wynika, że przedłuża ona czas życia tych chorych - przypominają kardiolodzy, proponując zarazem zmiany w systemie opieki nad osobami po zawale. Specjaliści mówili o tym podczas konferencji "Kardiologia Prewencyjna 2013", która w dniach 15-16 listopada odbywała się w Krakowie.
więcej
Konferencja „Kardiologia Prewencyjna 2013 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy
15 i 16 listopada tego roku w Krakowie odbyła się Konferencja Naukowa „Kardiologia Prewencyjna 2013 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”. Była to już szósta edycja Konferencji Naukowej organizowanej przez Sekcję Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
więcej